Na lang zoeken en lezen. en zoeken naar de juiste onderdelen. rijdt ik sinds afgelopen zaterdag rond met originele cruise control agteraf ingebouwd en ingeleerd door één van de forumleden hier.


Na eerst alle Abarth dealers en diverse Fiat dealers gevraagd te hebben die überhaupt niet wilden helpen evenals de firma tuynder,
heb ik dankzij de hulp van forumleden en Tricolorenl de onderdelen gevonden en tegen een redelijke prijs gekregen.
Dus bij deze in ieder geval bedankt aan Tricolorenl en de forumleden die hun tijd voor mij wilden besteden om mij te helpen met het zoeken naar de juiste onderdelen en het inleren van de cruise control in de bodycomputer.
Tricolorenl heeft besloten de benodigde onderdelen om cruise control in te bouwen aan te bieden als pakket voor 145 euro inclusief BTW
We hebben diverse mogelijkheden bekeken om te bepalen wat de goedkoopste manier is voor tricolore om aan de onderdelen te komen.
Dit zou passend moeten zijn voor alle Grande Punto's, Punto Evo's en Punto's MY2012. indien de draden op de posities 5 en 6 van de onderste stekker op de stuurkolomschakelaar aanwezig zijn. Ook inbouw via Tricolorenl is mogelijk. alleen voor het inleren wordt nog naar mogelijkheden gezocht om het ook te kunnen doen voor de klant. omdat ik nu nog het halve land heb doorgereisd om hem in te laten leren.
Alles op 1 adres is uiteraard handiger. iedereen die beschikt over een recente versie van Multiecuscan zou het overigens moeten kunnen doen. er wordt gezegd dat AlfaOBD ook werkt maar dat hebben we niet uitgeprobeerd en durf ik daarom niet te garanderen.